326 (Rye - Playden - Rye)

Outbound

mapmapmapmapmapmapmapmapmap
Rye, Railway Station (Stop D) 09:00 09:40 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 14:10
Rye, adj Ashenden Avenue 09:03 09:43 10:37 11:07 12:07 12:38 14:12
Rye, opp Tilling Green 09:05 09:45 12:40 13:35
Rye, Cooper Road (SW-bound) 09:05 09:45 12:40 13:35
Rye, o/s Tillingham Court 09:05 09:45 12:40 13:35
Rye, Pottingfield Road (N-bound) 09:05 09:45 12:40 13:35
Rye, adj Henley Close 09:06 09:46 12:41 13:36
Rye, adj Denton Close 09:06 09:46 12:41 13:36
Rye, adj The Close 09:07 09:46 12:41 13:37
Rye, adj Nutley Close 09:07 09:47 12:42 13:37
Rye, Udimore Road (SW-bound) 09:48 10:39 11:09 12:09 12:43 14:14
Rye, adj Cadborough Cliff 09:49 12:44
Rye, Watlands (W-bound) 09:50 12:45
Cock Marling, adj The Plough 09:52 12:47
Udimore, adj The Kings Head 09:55 12:50
Udimore, Sowdens (W-bound) 09:56 12:51
Broad Oak, opp Recreation Ground 09:59 12:54
Broad Oak, adj Oakhill Drive 10:00 12:55
Broad Oak, adj Furnace Lane 10:00 13:00
Broad Oak, opp Oakhill Drive 10:00 13:00
Broad Oak, adj Recreation Ground 10:00 13:00
Udimore, Sowdens (E-bound) 10:03 13:03
Udimore, opp The Kings Head 10:05 13:05
Cock Marling, opp The Plough 10:07 13:07
Rye, Watlands (E-bound) 10:09 13:09
Rye, opp Cadborough Cliff 10:11 10:41 11:11 12:11 13:11 14:16
Rye, Udimore Road (NE-bound) 10:12 10:42 11:12 12:12 13:12 14:17
Rye, opp Tilling Green 10:15 10:45 11:15 12:15 13:15 14:20
Rye, Cooper Road (SW-bound) 10:15 10:45 11:15 12:15 13:15 14:20
Rye, o/s Tillingham Court 10:15 10:45 11:15 12:15 13:15 14:20
Rye, Pottingfield Road (N-bound) 10:15 10:45 11:15 12:15 13:15 14:20
Rye, adj Henley Close 10:16 10:46 11:16 12:16 13:16 14:21
Rye, adj Denton Close 10:16 10:46 11:16 12:16 13:16 14:21
Rye, adj The Close 10:17 10:47 11:17 12:17 13:17 14:22
Rye, adj Nutley Close 10:17 10:47 11:17 12:17 13:17 14:22
Rye, opp Ashenden Avenue 09:08 10:18 10:48 11:18 12:18 13:18 14:23 13:38
Rye, Railway Station (Stop D) 09:10 10:20 10:50 11:20 12:20 13:20 14:25 13:40
Rye, opp The Landgate 09:11 10:27 10:57 11:27 11:36 12:27 13:27 13:41
Rye, opp Military Road 09:13 11:38 13:43
Playden, o/s Rye Cemetery 09:14 11:39 13:44
Playden, opp The Oakfield 09:15 11:40 13:45
Playden, opp Peace and Plenty 09:15 11:40 13:45
Houghton Green, opp School 09:17 11:42 13:47
Rye, adj North Salts 09:20 11:45 13:50
Rye, opp King's Avenue 09:25 11:50 13:55
Rye, adj Bowling Green 09:26 11:51 13:56
Rye, adj Shipyard Lane 09:27 11:52 13:57
Rye, opp The Deals 09:29 11:54 13:59
Rye, Railway Station (Stop D) 09:30 11:55 14:00
Rye, opp The Landgate 09:32 11:57 14:02
Rye, adj Lion Street 09:35 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:30 14:05
Rye, opp The Deals 09:37 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:32 14:07
Rye, Railway Station (Stop D) 09:40 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 14:10
Rye, adj Ashenden Avenue 13:33
Rye, opp Tilling Green 13:35